České
feráty
Redakce
Předplatné
Inzerce
Archiv
čísel
Kempy
a kurzy
Mezinár.
festival
alpinismu
ALPEN-
VEREIN.CZ

Salzkammergut Bike Camp 2009

SALZKAMMERGUT BIKE CAMP II. ROČNÍK, Bad Goisern 11. – 14. 6. 2009

V termínu 11. - 14. června se pod Dachsteinem prohánělo několik bikerů, kteří se zúčastnili druhého ročníku akce SALZKAMMERGUT BIKE CAMP. Základním táborem nám bylo malebné městečko Bad Goisern nedaleko Hallstattského jezera obklopeného vápencovými stěnami dachsteinského masivu. Počasí se rozhodlo na začátku campu trochu zlobit, ale liják během prvního dne jako by byl motivací pro ukrojení co největší porce kilometrů a výškových metrů v dalších dnech, kdy se na obloze začalo objevovat sluníčko. Věříme, že každý z účastníků si našel to své a odjel plný zážitků se zdravě bolavými nohami!
Všem zúčastněným bikerům děkujeme za to, že se rozhodli strávit prodloužený víkend v sedle kola a vytvořili perfektní partu, která oplývala dobrou náladou během vyjížděk i při večerních posezeních v hotelu Moserwirt! Věříme, že se s mnoha z vás sejdeme – nebo spíše sjedeme – i na třetím ročníku nebo ještě letos na podzimní akci TESTIVAL konané v Itálii – Jižním Tyrolsku (14. – 18. 10. 2009). Několik fotek a krátkou reportáž přineseme ve čtvrtém čísle časopisu lidé&HORY, které vyjde začátkem srpna.

Fotogalerie:

{gallery}akce/SBC09{/gallery} 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------

 

SALZKAMMERGUT BIKE CAMP II. ROČNÍK, Bad Goisern 11. – 14. 6. 2009

Akce pro všechny příznivce MTB v jedinečném prostředí Solné Komory pod masivem Dachstein. Na méně zdatné bikery zde čekají lehčí vyjížďky v nádherné krajině, pro trénovanější zájemce bude připravena i vyjížďka po legendární trase závodu Salzkammergut Trophy.

PROGRAM:
čtvrtek 11. 6.: společná půldenní vyjížďka s výhledem na Dachstein a průjezdem po vytesaném chodníku v kolmé skalní stěně Ewige Wand
pátek 12. 6.: celodenní vyjížďka po trase legendárního závodu Salzkammergut Trophy s profesionálními průvodci (rozdělení do 2 – 3 výkonnostních skupin)
sobota 13. 6. a neděle 14. 6.: volný program – samostatné vyjížďky

DALŠÍ SOUČÁSTI PROGRAMU:
Prezentace – tipy na túry v Solné komoře, videoprojekce DVD ze závodu Salzkammergut Trophy, promítání videí a fotografií z uplynulého dne.

UBYTOVÁNÍ:
Luxusní Bikehotel Moserwirt***/ polopenze  / vířivka / sauna / internet / vybavená garáž pro kola

CENA:
3250 Kč za účastníka / 3050 Kč členové Alpenvereinu (cena zahrnuje ubytování, kompletní  organizační zajištění programu, poplatek za profesionální průvodce) ! Doprava se předpokládá vlastní.

TIP: O týden později 18. – 21. 6. 2009 proběhne i akce ROCKY CAMP určená zájemcům o výstupy zajištěných cest (ferat) pod kompletním vedením profesionálních horských vůdců (vhodné i pro začátečníky).

PŘIHLÁŠKY v CK ALPY (Štefánikova 63, Praha 5) na tel. 257 328 388 nebo na alpy@alpy.cz

Reportáž a fotogalerie z loňského ročníku: ZDE